[Firma] Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się de facto niezwykle dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących ekspertów z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje także pomoc takich profesjonalistów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.
Placówka realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, jakie w szpitalu można zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie ma szpital.
Szpital specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, ale też terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W jednostce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka zarządza najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się w rzeczywistości komfortowo.
Nazwa (Usługa)Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.03.2023
MiastoPoznań
Województwowielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię