[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Profesjonalna wypożyczalnia urządzeń piorących. Trudnimy się wynajmem sprzętów do czyszczenia ekstrakcyjnego. W biurze posiadamy urządzenia czyszczące producenta Karcher. Wszystkie sprzęty są co jakiś czas naprawiane.

Posiadamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Wraz z sprzętem dajemy 2 ssawki: do czyszczenia foteli a także do usuwania brudu z wykładzin.

Istnieje możliwość wypożyczenia na jeden dzień lub na sobotę i niedzielę. Urządzenie można wypożyczyć szybko w biurze firmy. Na terenie Warszawy i podwarszawskich miejscowości np. w Zielonce czy Stanisławowie dowozimy i zabieramy Karchera wprost do Klienta.

Należy czyścić kanapy conajmniej dwa razy. Dzięki regularnemu praniu można zatrzymać na dłużej dobry wygląd kanapy. W środku tapicerki zbiera się duża ilość bakterii. Dodatkowo zaświniona powierzchnia nie prezentuje się ładnie.

Specjalistyczne przedsiębiorstwa ze stolicy z reguły zalecają pranie kanap metodą ekstrakcyjną. Polega ona na przepłukiwaniu tkaniny mieszanką wody i płynu do prania. To łatwa i nad wyraz skuteczna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych plam.

Czy realne jest wypranie wszystkich plam z dywanu? Jak najbardziej. Odpowiednio dobrana metoda w połączeniu z nowoczesnym urządzeniem oraz dobrymi płynami do prania umożliwia wyeliminować najbardziej trwałe zabrudzenia, jakie psuły „look” narożnika.
Nazwa (Usługa) Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię