[Firma] MYCIE WYSOKOCIŚNIENIOWE DOLNY ŚLĄSK


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Perła Serwis firma zajmująca się myciem ciśnieniowym jest odpowiedzią na każde zabrudzenie znajdujące się na twoim podjeździe, tarasie, ogrodzeniu, elewacji czy dachu. Od kilku lat zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem wszelkich powierzchni, a poniższa oferta jest niewielkim skrótem tego co robimy.
Usuwamy zabrudzenia z kostki brukowej takie jak tłuste plamy olejowe, porosty mchy, glony, farby, plamy ropopodobne, czyścimy zaschnięte zaprawy budowlane i gips. Bardzo dobrze radzimy sobie z rdzawymi plamami po nawozach, wykwitami wapiennymi oraz zabrudzeniami atmosferycznymi. Do mycia kostki używamy czterech rodzajów dysz, dzięki czemu mycie jest szybsze i bardziej dokładne. Nasza myjka nie wymaga podłączeń elektrycznych, jedyne czego potrzebuje to przyłącze wody. Sama podgrzewa ją do temperatury wrzenia i wypuszcza pod ciśnieniem 330 bar. Mimo tak wysokich parametrów jest to całkowicie bezpieczne dla twojej kostki. W ofercie posiadamy również różnego rodzaju impregnaty, które zwiększają żywotność kostki oraz przedłużają efekty mycia.
Zajmujemy się myciem dachów ceramicznych, betonowych, cementowych, gontów bitumicznych i blachodachówki. Dzięki szkoleniom z zakresu alpinizmu przemysłowego prace na wysokościach wykonywane są w sposób bezpieczny. Oprócz mycia dachów oferujemy również ich odmalowywanie.
Dzięki nieszkodliwej i szybkodziałającej chemii możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami na tynkach akrylowych, mineralnych, elewacjach z cegły, drewnianych, kamienia naturalnego oraz wielu innych. Z najwyższa skutecznością usuwamy graffiti i farby ze ścian budynków nie ingerując przy tym w ich strukturę.
Pełny opis naszych działań można znaleźć na stronie www.perlaserwis.pl
Kontakt do firmy pod numerem telefonu 725 789 289
Realizacje: facebook.com/perlaserwis/
Informujemy, że każde zlecenienie wyceniane jest indywidualnie, a firma nie korzysta z usług podwykonawców.
Nazwa (Usługa) MYCIE WYSOKOCIŚNIENIOWE DOLNY ŚLĄSK
Ogłoszenie prywatne
Dodano 22.07.2021
Miasto Wrocław
Województwo Dolnośląskie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię